Meksyk Meksyk Meksyk

Meksyk – gorące plaże i świątynie Azteków i Majów

Coraz częściej wyjeżdżamy na wczasy na drugą stronę globu – popularnością cieszą się między innymi wczasy last minute Meksyk, które obfitują w wiele wspaniałych atrakcji dla każdego. Meksyk ma do zaoferowania bardzo dużo, nie tylko są to liczne piaszczyste plaże oraz lazurowe wody mórz i oceanów, które zapraszają do pływania, ale ponadto także kraj zachwyca egzotyczną roślinnością oraz swoimi wielowiekowymi zabytkami, w tym związanymi z kulturą Azteków i Majów.

 

Meksyk jest zlokalizowany w Ameryce Północnej pomiędzy Oceanem Spokojnym, Morzem Karaibskim oraz Zatoką Meksykańską. To kraj o unikatowych widokach, florze i faunie, który ciągle zbiera od podróżników entuzjastyczne recenzje. To właśnie turystyka należy do najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki w Meksyku. Dawniej największym powodzeniem cieszyły się tam głównie starożytne miasta Majów, teraz również coraz bardziej popularne są tamtejsze kurorty turystyczne, które zachwycają złotymi plażami. Powstaje coraz więcej hoteli, portów lotniczych, by przyciągać nowych gości. 

Co warto zobaczyć?

Podczas wycieczki last minute Meksyk warto poświęcić swój czas nie tylko na wypoczynek, ale i na zwiedzanie. Wiele osób stawia na relaks na plażach, które w takich popularnych kurortach jak Acapulco, Cancun, Puerto Vallarta, Cozumel, Cabo San Lucas czy Ixtapa-Zihuatanejo oraz Mazatlán są wybornie przygotowane. Nie tylko plaże są tam gwarancją udanych wakacji, również liczne kluby, dyskoteki czy bary, dlatego w Meksyku można bawić się do białego rana!

Warto też koniecznie zobaczyć najbardziej charakterystyczne zabytki dawnych cywilizacji – miasta prekolumbijskie Teotihuacán, Chichén Itzá, El Tajín, Calakmul, Tulum by wspomnieć tylko o niektórych z nich. Również zapraszają takie punkty jak miasto Meksyk, Monterrey, Pueblo, Oaxaca czy Park Narodowy Palenque. Naprawdę jest w czym przebierać, więc warto znaleźć czas na wycieczki dodatkowe. 

Dla każdego, kto chciałby spędzić wakacje w niezwykłym miejscu, oferta last minute Meksyk powinna być doskonała – warto z niej skorzystać!

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Imperial Las Perlas

  Meksyk /  Cancun /  Cancún

  Cena za os. 5149 PLN Suma: 10298 PLN

 • BlueBay Grand Esmeralda

  Meksyk /  Riviera Maya /  Playa del Carmen

  Cena za os. 6849 PLN Suma: 13698 PLN

 • Occidental Costa Cancun

  Meksyk /  Cancun /  Cancún

  Cena za os. 7249 PLN Suma: 14498 PLN

 • Temptation Cancun Resort

  Meksyk /  Cancun /  Cancún

  Cena za os. 7299 PLN Suma: 14598 PLN

 • Luxury Bahia Principe Akumal

  Meksyk /  Riviera Maya /  Akumal

  Cena za os. 7388 PLN Suma: 14776 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Centro Al Manhal By Rotana

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2339 PLN Suma: 4678 PLN

 • Al Raha Beach Hotel

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2449 PLN Suma: 4898 PLN

 • Le Meridien Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2499 PLN Suma: 4998 PLN

 • Sheraton Abu Dhabi Hotel And Resort

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2499 PLN Suma: 4998 PLN

 • Citymax Sharjah

  Emiraty Arabskie /  Sharjah /  Szardża

  Cena za os. 2529 PLN Suma: 5058 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych