Margarita Margarita Margarita

Tropikalna Margarita zaprasza na urlop!

Wenezuela jest jednym z mniej popularnych, ale naprawdę godnych polecenia kierunków wakacyjnych wypraw – to tutaj na każdego czeka mnóstwo wspaniałych zakątków, a dzięki wycieczce last minute Margarita kraj będzie można poznać od najbardziej słonecznej strony! Na Margaricie czeka kilkadziesiąt piaszczystych plaż, które oblewane są przez ciepłe wody Morza Karaibskiego – to raj dla osób, które chciałyby spędzić wczasy w miejscu niezwykłym, które zachwyca rajskimi krajobrazami i gdzie pogoda zawsze dopisuje.

 

Margarita to wyspa należąca do Wenezueli i położona na Morzu Karaibskim. Wraz z Cubaga oraz Coche, sąsiadującymi z nią wyspami, tworzy stan Nueva Esparta. Przez długi czas była to wyspa znana z połowu pereł, a jej nazwa z języka łacińskiego oznacza właśnie perłę.  Zainteresowani wypoczynkiem znajdą tutaj rozbudowaną bazę noclegowa, w tym wiele luksusowych hoteli. Aby dostać się na wyspę, wystarczy skorzystać z usług lokalnych linii lotniczych, dzięki którym mona dostać się do Caracas, albo można wybrać równie ciekawe rejsy, podczas których można podziwiać okoliczne piękno krajobrazów Karaibów. 

Co czeka na Margaricie?

Wczasy last minute Margarita to przede wszystkim relaks na pięknych plażach nad lazurowym Morze Karaibskim. To tutaj temperatura zawsze jest wysoka, a słońce świeci przez nawet 320 dni w roku. Na turystów na wyspie oczekują 72 bardzo dobrze przygotowane plaże. Najbardziej znanym kurortem jest Playa El Aqua – nie tylko można tu poświęcić się plażowaniu, ale też dobrej zabawie. Playa El Yaque z kolei przyciąga amatorów sportów wodnych takich jak windsurfing i kitesurfing. Warunki są doskonałe zarówno do nauki, jak i doskonalenia swoich umiejętności. 

Wśród znanych zakątków wyspy także warto wskazać na wodospad Salto Angel, który znajduje się w Parku Narodowym Canaima. Stolica wyspy La Asuncion także zachwyca swoją architekturą – warto tu zobaczyć zamek Santa Rosa, katedrę Nuestra Senora de La Asuncion, która jest też najstarszą świątynią Wenezueli, czy Muzeum Nueva Cadiz.

Dla tych, którzy uwielbiają wypoczynek, last minute Margarita to idealna oferta!

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

 

Więcej ofert egzotyka

 • Aloft Hotel Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1658 PLN Suma: 3316 PLN

 • Al Raha Beach Hotel

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1759 PLN Suma: 3518 PLN

 • Park Rotana Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1799 PLN Suma: 3598 PLN

 • Traders Hotel Qaryat Al Beri

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1815 PLN Suma: 3630 PLN

 • Sofitel Abu Dhabi Corniche

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1839 PLN Suma: 3678 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych