Kuba Kuba Kuba

Gorąca Kuba sprawi, że twoje wakacje będą niezapomniane!

Przyciąga stale wielu zainteresowanych wypoczynkiem, ale nie tylko, ponieważ kryje się tam także wiele innych atrakcji – wycieczki last minute Kuba od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ameryka Środkowa ma do zaoferowania turystom wiele wspaniałych zakątków do zobaczenia oraz wyśmienitą pogodę. To tutaj można także wypocząć na piaszczystych plażach w cieniu palm i sączyć powoli drinka. Kuba to jeden z tych krajów, który może dać swoim gościom jeszcze więcej

– warto go odwiedzić, żeby samemu poczuć ten wyjątkowy klimat!

Kuba jest państwem zlokalizowanym na Morzu Karaibskim w archipelagu Wielkich Antyli. Położone jest ono głównie na dużej wyspie o tej samej nazwie, ale także obejmuje okoliczne mniejsze wyspy, w tym Isla de la Juventud. Kuba ma wielowiekową historię, początkowo zamieszkiwana była przez lokalne plemiona Tainów, Guanahatabey i Sibonejów, potem weszła pod władanie Hiszpanii. Teraz jest to kraj, który przyciąga także turystów, dlatego jeżeli szuka się pomysłu na nieco bardziej egzotyczne wakacje, wycieczkę last minute Kuba jak najbardziej warto brać pod uwagę!

Co warto zobaczyć na Kubie?

Największym powodzeniem wśród turystów cieszy się Varadero – to najbardziej znany kurort znajdujący się na Kubie, także w tym miejscu zlokalizowana jest piękna plaża. Varadero mieści się na półwyspie, którego brzegi obsypane są białym piaskiem i oblane lazurowymi wodami Morza Karaibskiego. Do wyboru jest tutaj wiele hoteli, w tym także luksusowych, dlatego każdy turysta znajdzie coś, by wypoczynek był całkowicie komfortowy.

Również warto poświęcić swój czas odwiedzenie Hawany – to stolica Kuby, w której nadal zachowało się wiele starszych zabudowań pamiętających początki okresu kolonizacji. Znajduje się tu piękna nadmorska promenada, Muzeum Rewolucji Kubańskiej, zamek i fort pochodzące XVI wieku, także majestatyczna Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny wybudowana w XIX wieku. Miasto znane jest także z wybornych cygar. 

Wybierając wycieczkę last minute Kuba, na pewno nie będzie można ani przez chwilę się nudzić – piękne zakątki przypadną do gustu każdemu turyści, a atmosfera będzie niezapomniana!

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Brak ofert !

Więcej ofert egzotyka

Chwilowo brak ofert. Zapytaj nas o tą ofertę, telefonicznie bądź mailowo!

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych