Kenia Kenia Kenia

Egzotyka Afryki na wyciągnięcie ręki – Kenia!

Afryka przez długi czas ograniczała się w katalogach biur podróży tylko do krańców północnych – teraz jednak także wczasy last minute Kenia są bardzo chętnie wybierane przez tych, którzy pragną wypocząć w nieco bardziej egzotycznym miejscu. W Kenii czekają liczne atrakcje turystyczne, począwszy od safari i oglądania sawanny wraz z dzikimi zwierzętami, poprzez wypoczynek na plażach oblewanych przez przejrzyste wody Oceanu Indyjskiego, a skończywszy na poznaniu tradycji i kultury lokalnych mieszkańców.

Tutaj zawsze można znaleźć coś interesującego, by każdy dzień był wspaniały!

Kenia znajduje się we wschodniej części Afryki nad Oceanem Indyjskim. To kraj, który zarówno oferuje wypoczynek w luksusowych hotelach, jak i obfituje w zakątki, w których plemiona żyją stale niezmiennym rytmem od wieków i kultywują swoje tradycje. Dla każdego, kto poszukuje miejsca unikatowego do wypoczynku i zwiedzania, Kenia ma coś ciekawego, dlatego bardzo często wycieczki w tym kierunku wybierane są przez wielbicieli przygód – tutaj czekają one na każdym kroku. 

Najpopularniejsze miasta Kenii

Wśród miast, które przyciągają w szczególności turystów, znajduje się nadmorska Mombasa. To tutaj wiodą liczne wycieczki last minute Kenia. Mombasa jest drugim co do wielkości miastem Kenii po Nairobi. To tutaj koncentrują się najpiękniejsze plaże z drobnym i białym piaskiem. Można też odwiedzić niedalekie Malindi, wybrać się zarówno na tradycyjne safari, jak i na safari wodne.

Co warto zobaczyć?

W Kenii znajduje się kilka unikatowych zakątków, które zasłużyły sobie na obecność na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To przede wszystkim Parki Narodowe Jeziora Turkana oraz Park Narodowy Góry Kenia, kenijski system jezior Wielkiego Rowu Afrykańskiego, które zachwycają swoimi widokami. Także na liście znalazł się Fort Jesus z Mombasy, miasto Lamu oraz święte gaje kaya ludu Mijikenda.

Afryka to wiele unikatowych zakątków – można poznać je także wtedy, gdy wybierze się wycieczkę last minute Kenia – naprawdę warto!

Zobacz również inne oferty wycieczek egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Whitesands Beach

  Kenia /  Wybrzeże Mombasy /  Mombasa

  Cena za os. 6229 PLN Suma: 12458 PLN

 • Southern Palms Resort

  Kenia /  Wybrzeże Mombasy /  Diani Beach

  Cena za os. 6229 PLN Suma: 12458 PLN

 • Voyager Beach Resort

  Kenia /  Wybrzeże Mombasy /  Mombasa

  Cena za os. 6749 PLN Suma: 13498 PLN

 • Baobab Beach Resort

  Kenia /  Wybrzeże Mombasy /  Diani Beach

  Cena za os. 6979 PLN Suma: 13984 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Centro Al Manhal By Rotana

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2339 PLN Suma: 4678 PLN

 • Al Raha Beach Hotel

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2449 PLN Suma: 4898 PLN

 • Le Meridien Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2499 PLN Suma: 4998 PLN

 • Sheraton Abu Dhabi Hotel And Resort

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 2499 PLN Suma: 4998 PLN

 • Citymax Sharjah

  Emiraty Arabskie /  Sharjah /  Szardża

  Cena za os. 2529 PLN Suma: 5058 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych