Indie Indie Indie

Egzotyczne Indie – wczasy dla szukających przygód i wypoczynku

Azja ma dla turystów z Europy wiele wyjątkowych zakątków i jeżeli szuka się pomysłu na niezapomniany wypoczynek, warto ją wybrać – doskonałym pomysłem może być w tej kwestii wycieczka last minute Indie. W Indiach na turystów czeka mnóstwo atrakcji i każdy może znaleźć tam dla siebie coś interesującego, żeby przywieźć same niezwykłe wspomnienia. Indie zapraszają zarówno do swoich malowniczych miast o egzotycznym charakterze, jak i również można poświęcić swój czas na leniwy wypoczynek na plażach.

Dzięki temu, że Indie są tak różnorodne, wakacje tam zawsze będzie można zaliczyć do udanych!

Indie zajmują większość subkontynentu indyjskiego w Azji Południowej. To kraj o długich tradycjach, kolebka starożytnej cywilizacji, który jest kolorową mieszanką różnych religii, gdzie zachwyca zarówno przyroda, jak i architektura zupełnie inna niż w pozostałych zakątkach świata. Indie to jednak nie tylko kraj piękny, ale także kraj biedny, niekoniecznie będzie zatem odpowiadał każdemu, kto poszukuje wysokiego standardu wakacyjnego wypoczynku. Tak czy inaczej, wakacje tam nigdy nie są nudne!

Co warto zobaczyć?

Na turystów czeka naprawdę dużo zakątków, ponieważ cały kraj usłany jest różnorodnymi zabytkami, miejscami o unikatowych krajobrazach, historii, tradycjach, dlatego na odwiedzenie Indii zawsze warto przeznaczyć więcej swojego czasu. Rozwiązaniem będą na pewno wczasy objazdowe last minute Indie, podczas których będzie można zapoznać się ze wszystkimi najciekawszymi zakątkami w tym kraju.

Wśród nich należy wskazać głównie na Stare Delhi, które jest dawną stolica Indii i jednocześnie też zaliczane jest do jednych z najstarszych miast świata. Warto zobaczyć tutaj Wielki Meczet, Taj Mahal czy Czerwony Fort. W Nowym Delhi także czeka wiele spektakularnych budowli – Grobowiec Humajana czy Kutab Minar. Zaprasza także Bombaj, Waranasi, Hampi czy Dźajsalmer, które wyróżniają się unikatowymi zabudowaniami. 

Dla tych, którzy lubią podróżowanie, wycieczka last minute Indie należy do obowiązkowych – warto poznać ten kraj, który zachwyca swoim egotycznym pięknem.

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Ibis Styles Goa

  Indie /  Goa /  Calangute

  Cena za os. 4449 PLN Suma: 8924 PLN

 • Bloomrooms

  Indie /  Goa /  Calangute

  Cena za os. 4829 PLN Suma: 9658 PLN

 • Kyriad Prestige Hotel (ex. Citrus Resort)

  Indie /  Goa /  Goa

  Cena za os. 5251 PLN Suma: 10502 PLN

 • Radisson Goa Candolim

  Indie /  Goa /  Candolim

  Cena za os. 5549 PLN Suma: 11098 PLN

 • Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach

  Indie /  Goa /  Goa - Południe

  Cena za os. 5579 PLN Suma: 11158 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1439 PLN Suma: 2878 PLN

 • Al Khoory Executive Hotel

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1448 PLN Suma: 2896 PLN

 • Holiday Inn Express Jumeirah

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Jumeirah

  Cena za os. 1499 PLN Suma: 2998 PLN

 • Ibis Al Barsha

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1528 PLN Suma: 3056 PLN

 • Aloft Palm Jumeirah

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1539 PLN Suma: 3078 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych