Indie Indie Indie

Egzotyczne Indie – wczasy dla szukających przygód i wypoczynku

Azja ma dla turystów z Europy wiele wyjątkowych zakątków i jeżeli szuka się pomysłu na niezapomniany wypoczynek, warto ją wybrać – doskonałym pomysłem może być w tej kwestii wycieczka last minute Indie. W Indiach na turystów czeka mnóstwo atrakcji i każdy może znaleźć tam dla siebie coś interesującego, żeby przywieźć same niezwykłe wspomnienia. Indie zapraszają zarówno do swoich malowniczych miast o egzotycznym charakterze, jak i również można poświęcić swój czas na leniwy wypoczynek na plażach.

Dzięki temu, że Indie są tak różnorodne, wakacje tam zawsze będzie można zaliczyć do udanych!

Indie zajmują większość subkontynentu indyjskiego w Azji Południowej. To kraj o długich tradycjach, kolebka starożytnej cywilizacji, który jest kolorową mieszanką różnych religii, gdzie zachwyca zarówno przyroda, jak i architektura zupełnie inna niż w pozostałych zakątkach świata. Indie to jednak nie tylko kraj piękny, ale także kraj biedny, niekoniecznie będzie zatem odpowiadał każdemu, kto poszukuje wysokiego standardu wakacyjnego wypoczynku. Tak czy inaczej, wakacje tam nigdy nie są nudne!

Co warto zobaczyć?

Na turystów czeka naprawdę dużo zakątków, ponieważ cały kraj usłany jest różnorodnymi zabytkami, miejscami o unikatowych krajobrazach, historii, tradycjach, dlatego na odwiedzenie Indii zawsze warto przeznaczyć więcej swojego czasu. Rozwiązaniem będą na pewno wczasy objazdowe last minute Indie, podczas których będzie można zapoznać się ze wszystkimi najciekawszymi zakątkami w tym kraju.

Wśród nich należy wskazać głównie na Stare Delhi, które jest dawną stolica Indii i jednocześnie też zaliczane jest do jednych z najstarszych miast świata. Warto zobaczyć tutaj Wielki Meczet, Taj Mahal czy Czerwony Fort. W Nowym Delhi także czeka wiele spektakularnych budowli – Grobowiec Humajana czy Kutab Minar. Zaprasza także Bombaj, Waranasi, Hampi czy Dźajsalmer, które wyróżniają się unikatowymi zabudowaniami. 

Dla tych, którzy lubią podróżowanie, wycieczka last minute Indie należy do obowiązkowych – warto poznać ten kraj, który zachwyca swoim egotycznym pięknem.

Zobacz również inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Manaltheeram Ayurveda Beach Village

  Indie /  Wybrzeże Malabarskie /  Kovalam

  Cena za os. 5279 PLN Suma: 10558 PLN

 • Somatheeram Ayurveda Resort

  Indie /  Wybrzeże Malabarskie /  Kovalam

  Cena za os. 5329 PLN Suma: 10658 PLN

 • The Leela Kovalam

  Indie /  Wybrzeże Malabarskie /  Kovalam

  Cena za os. 5549 PLN Suma: 11098 PLN

 • Ibis Styles Goa

  Indie /  Goa /  Calangute

  Cena za os. 5649 PLN Suma: 11298 PLN

 • Bloomrooms

  Indie /  Goa /  Calangute

  Cena za os. 5699 PLN Suma: 11398 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Aloft Hotel Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1658 PLN Suma: 3316 PLN

 • Al Raha Beach Hotel

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1759 PLN Suma: 3518 PLN

 • Park Rotana Abu Dhabi

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1799 PLN Suma: 3598 PLN

 • Traders Hotel Qaryat Al Beri

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1815 PLN Suma: 3630 PLN

 • Sofitel Abu Dhabi Corniche

  Emiraty Arabskie /  Abu Dhabi /  Abu Zabi

  Cena za os. 1839 PLN Suma: 3678 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych