Dominikana Dominikana Dominikana

Bajeczna Dominikana zaprasza!

Niektórzy mówią o niej, że jest rajem na ziemi, ponieważ zachwyca bajecznymi widokami – żeby się o tym przekonać, trzeba kupić wycieczkę last minute Dominikana! To właśnie to miejsce przyciąga co roku wielu turystów poszukujących wypoczynku na najwyższym poziomie, gdy liczy się przede wszystkim doskonała pogoda, malownicze widoki, najpiękniejsze plaże. Na Dominikanie na każdego czeka zawsze wspaniały relaks w rajskiej scenerii!

 

Dominikana jest zlokalizowana na Morzu Karaibskim i jest drugim co do wielkości państwem po Kubie w tej lokalizacji. Dominikana znajduje się dokładnie na wyspie Haiti, a jej powierzchnię dzieli ona z państwem Haiti. W 1492 roku wyspa została odkryta przez Krzysztofa Kolumba i stała się wtedy jedną z kolonii hiszpańskich. Stolica Dominikany, Santo Domingo, została założona już w 1496 roku. Teraz to jeden z popularnych kierunków wakacyjnych wypraw turystów z całego świata.

Co warto odwiedzić na Dominikanie?

Haiti obfituje w piaszczyste plaże i to wspaniałe miejsce do leniwego wypoczynku. Palmy kokosowe dają na nich schronienie w upalne dni, a lazurowa woda sprawia, że kąpiele są jeszcze przyjemniejsze! Wśród najpiękniejszych plaż Dominikany warto wskazać między innymi na Bavaro Beach, która zlokalizowana jest w rejonie Punta Cana. Także turyści wybierający wczasy last minute Dominikana bardzo często wypoczywają w takich lokalizacjach jak La Romana czy Samana. Czeka tam wiele hoteli o wysokim standardzie, które zapewniają odpoczynek w komfortowych warunkach – do plaży jest zaledwie kilka kroków!

Podczas pobytu na Dominikanie warto też pojechać do Santo Domingo – stolicy tego karaibskiego kraju, w której można zobaczyć między innymi Mauzoleum Kolumba, Zona Colonial – murowaną osadę, katedrę Menor i wiele innych zabytków. Także zaprasza wyspa Saona, która zachwyca unikatową fauną i florą, także czekają tu wspaniałe plaże.

Bez wątpienia wycieczka last minute Dominikana będzie niezapomnianym przeżyciem – to tutaj wypoczynek wkracza na całkowicie nowy poziom!

Zobacz też inne oferty wycieczek Egzotyka.

 

 

 

 

Zarezerwuj już teraz:

 • Tropical Princess Beach Resort & SPA

  Dominikana /  Punta Cana /  Bavaro

  Cena za os. 4849 PLN Suma: 9728 PLN

 • Whala!bavaro

  Dominikana /  Punta Cana /  Bavaro

  Cena za os. 4905 PLN Suma: 9810 PLN

 • Caribe Club Princess Beach Resort & Spa

  Dominikana /  Punta Cana /  Bavaro

  Cena za os. 4949 PLN Suma: 9928 PLN

 • Whala Bayahibe

  Dominikana /  La Romana /  Bayahibe

  Cena za os. 5002 PLN Suma: 10004 PLN

 • Impressive Resort&SPA

  Dominikana /  Punta Cana /  Bavaro

  Cena za os. 5029 PLN Suma: 10088 PLN

Więcej ofert egzotyka

 • Ramada By Wyndham Jumeirah Hotel

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1439 PLN Suma: 2878 PLN

 • Al Khoory Executive Hotel

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1448 PLN Suma: 2896 PLN

 • Holiday Inn Express Jumeirah

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Jumeirah

  Cena za os. 1499 PLN Suma: 2998 PLN

 • Ibis Al Barsha

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1528 PLN Suma: 3056 PLN

 • Aloft Palm Jumeirah

  Emiraty Arabskie /  Dubaj /  Dubaj

  Cena za os. 1539 PLN Suma: 3078 PLN

TO NAS WYRÓŻNIA!

 

 

gwarancja ceny sprawdzone biura polecasz parking gratis bezpieczne rezerwacje transfery

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych