Albania

Belconti

17 Sty 2015

Belconti

Hotel Belconti położony jest nad samym morzem w Durres – to elegancki obiekt wyróżniający się wysokim standardem. Dzięki niemu można przeżyć wspaniałą przygodę w Albanii i wypocząć w malowniczym zakątku nad Morzem Adriatyckim. Belconti to świetny wybór dla osób doceniających komfortowy relaks, wyśmienitą kuchnię, także bliskość plaży doskonałej do opalania się oraz do kąpieli w czystych i ciepłych wodach morskich.

Oaz

17 Sty 2015

Oaz

Znajdujący się w albańskiej miejscowości turystycznej Durres hotel Oaz to świetny wybór dla osób szukających komfortowego wypoczynku nad Morzem Adriatyckim – z pięknymi widokami z okien, wspaniałą atmosferą, wygodnymi noclegami oraz z wyżywieniem. To również świetny wybór dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających spokojnego relaksu – hotel znajduje się w zacisznej części miasta.

Nowości

Zobacz więcej

Kontakt

Sun & Sand Travel
Ul. Mackiewicza 17
31-214 Kraków
509 616 940 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
pon - sob 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 17:00

tel. 12 341 52 02
Administratorem Państwa danych jest Biuro Podróży Sun & Sand Travel z siedzibą przy ul. Mackiewicza 17, 31-214 Kraków, które udostępnia Ci bezpośrednio usługę świadczoną w ramach tego serwisu. Dane przetwarzane będą w celu świadczenia na Twoją rzecz Usługi, dopasowania Usługi do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usługi, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usługi tak, żeby spełniała Twoje oczekiwania oraz, w niektórych sytuacjach w celu marketingu produktów lub usług Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy o świadczenie Usługi na Twoją rzecz (tą umową jest regulamin, który akceptujesz korzystając z Usługi). Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Informacjach o przetwarzaniu danych osobowych